Fotbálek

Stolní fotbálek bývá žádaným doplňkem a je vyžadován převážně mladší klientelou, která mnohdy tuto hru ovládá na vysoké úrovni. Proto u nás vytváří další zdroj zábavy. Stolní fotbal by měl mít vlastní osvětlení kvůli dobrému vnímání hry. Dobré je pořádání fotbalových turnájků a zábava je zajištěna.

 

Hokej

Hokej CHEXX je obdobou malého stolního hokeje. Jeho hrací plocha je chráněna transparentním plexisklovým krytem, v něž je umístěno také osvětlení a displej. Na displeji je znázorňováno skóre a čas jednotlivých třetin. Mincovník je elektronický. V menu je možnost volit délku třetiny, cenu hry, styl hudby. Hokej je ozvučen diváckou kulisou a hudbou jako v NHL. Puk se vystřelován automaticky, hráč má také k dispozici tlačítko. Pro umístění je potřeba plocha minim. 2,5x1m.

 

Jukebox

Jukebox je oblíbený doplně. Tento přístroj bere všechny mince 1, 2, 5, 10, 20, 50 Kč. Díky jednoduchému ovládání a kapacitou muziky je velmi oblíbený. Vyniká velkou spolehlivostí. Jukebox zobrazuje statistiky nejhranějších písniček, samozřejmostí je dálkové ovládání. Díky Karaoke můžete vyzkoušet své pěvecké schopnosti přes mikrofon.

Karambol

Snad všichni lidé znají klasický kulečník bez děr - karambol. U nás v Čechách (jsme skoro jediní na světě) se usídlila jeho varianta s čtyřmi koulemi, karambol jako sport se ale hraje se třemi koulemi - červená, bílá, bílá s tečkou (nebo žlutá). Karambol má pár základních disciplín - volná hra, kádr, 1-band a 3-band, ale artistický karambol je o něčem jiném.

 
 

Pool

Nejrozšířenější je právě náš pool - kulečník s otvory v rozích a po stranách. Dlouhá léta byl této hře upírán sportovní charakter, ale v současné době prodělává rychlý vývoj a ve své špičkové formě je dnes olympijským sportem.

 

Rally simulátor

Neváhejte vyzkošet neco nového. Vemte přátele na opravdovou závodní trať. ... alkohol není překážkou...


Doomrider design